Ziraat Bankası İnternet Şifresi Nasıl Alabilirim


Ülkemizde bankacılık alanında hizmet veren Ziraat Bankası kamusal sermaye destekli olarak kurulmuş ilk bankamızdır. Halen hizmetlerine devam eden banka, özellikle büyüyen sermayesi ve artan müşteri portföyü ile kendi teknolojisini de buna bağlı olarak arttırarak devam ettirmektedir. Her türlü bankacılık işlemine karşılık verebilen Ziraat Bankası daha fazla müşteriye ulaşabilme ve bünyesinde bulunan müşterilerine kolay bir bankacılık suna bilme adına internet bankacılığını da kullanmaktadır. Günün her saati 7/24 olarak hizmet verebilen internet platformu sayesinde birçok bankacılık işlemini dilediğiniz zaman dilediğiniz mekândan gerçekleştirebilirsiniz. Bu platformu kullanmak isteyen banka müşterileri ilk olarak Ziraat Bankası internet şifresi alması gerekmektedir. Bu cihetle birçok kişinin sorduğu gibi Ziraat Bankası internet şifresi nasıl alabilirim?

ziraat bankası internet şifresiZiraat Bankasının resmi internet platformu üzerinde yer alan Ziraat Bankası Online İşlemler ekranına girilmesi gerekmektedir. Eğer Ziraat Bankası müşterisi değil iseniz, açılan ekranda yer alan bilgilere göre sizden “T.C./Yabancı/Vergi Kimlik No’larından birini girmenizi akabinde “Cep Telefonu ve ekranda yer alan Güvenlik Kodu” bilgilerinizi girip “Giriş” tuşuna basmanız istenmektedir. Yapılan bu işlemlerden sonra Ziraat Bankası girmiş olduğunuz cep telefonu numarası üzerinden size geri dönüş sağlayıp internet şifresi alabilmenize imkân verecektir. Banka müşterisiyim, Ziraat Bankası internet şifresi nasıl alabilirim, diyorsanız! Ziraat Bankasının 444 00 00 numaralı telefonunu aramak suretiyle internet şifresini telefon bankacılığı aracılığı ile dilediğiniz zaman alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İnternetten Altın Alınır mı başlıklı makalemizde altın fiyatları ve internetten altın almak hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin