Vakıfbank Sms İle Kredi Başvurusu


Ülkemizde bankacılık alanında hizmet veren kuruluşlardan biri olan Vakıfbank kamusal sermaye destekli bankalarımız arasında yer alır. Her ne kadar devlet destekli banka olarak bilinse de müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına yönelik olarak birçok özel banka ile yarışabilecek hizmetleri sunan Vakıfbank bu bağlamda özellikle bankacılık ürünlerinin müşterilerine ulaştırma noktasında farklı alternatifleri sunmaktadır. Vakıfbank son yıllarda müşterilerinin taleplerine ilişkin olarak özellikle Bireysel Emeklilik Sistemi, kredi kartı ve kredi ürünleri ile ön plana çıkmaktadır. Bu ürünler ile müşterilerinin ihtiyaçlarına çözümler sunan banka kredi ürünlerinde sunmuş olduğu birçok alternatif uygulama ile hızlı bir bankacılık sunar.

Vakıfbank müşterileri ihtiyaçları doğrultusunda bankanın çeşitli kredi ürünlerini kullanabilirler. Banka olarak mevcut kredi ürünlerine başvurmaları noktasında SMS yoluyla başvuru işlemini başlatmıştır. Banka müşterileri cep telefonlarının mesaj yerine yazacakları bilgiler sayesinde Vakıfbank SMS ile kredi başvurusundan faydalanabilmektedir. Bankanın belirlemiş olduğu kredi ürünlerinden bazılarını bu başvuru kanalı vasıtasıyla kullanabilir ve hızlı sonuç alabilmektedirler. Başvuru için herhangi bir şekilde banka şubelerine veya farklı bir hizmet kanalını kullanmaya gerek kalmadan hızlı, pratik ve kolay bir başvuru ile sonuç almak mümkündür.

vakıfbank mesajla kredi başvurusuBanka müşterileri talep edecekleri kredi ürünü için cep telefonlarının kısa mesaj yerine “TIK” boşluk “TC Kimlik No” boşluk “Aylık Gelir” miktarını yazdıktan sonra 5724’e kısa mesaj atmaları yeterlidir. Vakıfbank SMS ile kredi başvurusunu yaptıktan sonra banka 5 ile 10 dakika gibi kısa bir süre içerisinde değerlendirmek yaparak talepte bulunan müşterisine geri dönüş sağlar. Başvuru talebinin onaylanması ile birlikte talepte bulunan müşteri en yakın Vakıfbank şubesine gitmesi yeterlidir. Banka şubesine giderken yanından nüfus cüzdanı, aylık maaş bordrosunu ve SMS onayını gösterecek mesajı götürmesi yeterlidir. Banka içerisinde yer alan bireysel müşteri hizmetleri yetkilisi aracılığı ile yapacakları görüşmede kredi onayını göstermelerini unutmamalıdır. Vakıfbank SMS ile kredi başvurusundaki SMS onayı kredinin aynı günde kullanımına yönelik olarak bir referans noktasıdır. Kredinin kullanımına yönelik olarak banka personelinin vereceği direktifleri uygulamak yeterli olup aynı gün içerisinde krediyi kullanabilmenin ayrıcalığını SMS yoluyla başvuru işleminde kullanılabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası SMS İle Kredi Başvuru başlıklı makalemizde sms ile kredi başvurusu ve Ziraat Bankası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin