Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılabilir


Ülkemizde bankacılık alanında hizmet veren kuruluşlar arasında özel bankacılık statüsünde katılım bankacılığı olarak müşterilerinin talep ve isteklerine cevap veren kuruluşlar arasında yer alan Türkiye Finans Bankası, bu alanda önde gelen bankalarımız arasında yer almaktadır. Vermiş olduğu hizmetler nazarıyla müşterilerinin kredi ürünleri ile birlikte günlük alışverişlerde ödeme kolaylığı sağlayan aynı zamanda aylık düzenli gelen faturaların ödenmesi noktasında kullanılabilen kredi kartı ürünlerine sahiptir. Bu ürünleri müşterilerinin talepleri halinde kullandıran Türkiye Finans Bankası, özellikle her daim kullanılabilen kredi kartı ürünleri ile ön plana çıkar. Son derece avantajlı olan bu ürünlere sahip olmak isteyen banka müşterileri için Türkiye Finans kredi kartı başvurusu platformlarını sunar. Buna göre Türkiye Finans Bankası müşterileri SMS, internet ve şubeler aracılığı ile bu ürünlere sahip olabilir.

türkiye finans kredi kartı başvurusu smsBanka müşterilerinin Happy adı verilen kredi kartına sahip olmak istedikleri takdirde ilk olarak cep telefonun mesaj yerine HAPPY boşluk T.C. Kimlik Numarasını yazdıktan sonra 2442 kısa mesaj göndermeleri yeterlidir. Başvuru işleminden sonra banka tarafından olumlu veya olumsuz cevap ile müşterilerine geri dönüş sağlanmaktadır. Bununla birlikte Türkiye Finans kredi kartı başvurusu ekranlarından biri olan internet sitesi üzerindeki “Hemen Başvur” platformu ile birlikte kişisel, iletişim ve kimlik bilgilerinin doldurulması ile birlikte internet üzerinden başvuru işlemi alınmaktadır. Happy kredi kartı başvurusu için banka müşterilerinin kullanabileceği bir diğer hizmet kanalı Türkiye genelinde bulunan şubeleridir. Banka müşterileri nüfus cüzdanı, aylık maaş bordrosu ve ikametgâh adres bildirgesi ile birlikte şube içerisinde bulunan bireysel müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşme sağlayabilir. Banka görevlisinin müşterilere sunacağı bir adet kredi kartı başvuru formu ile işlemler anında gerçekleştirilmiş olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu Yapma başlıklı makalemizde Şekerbank ve şekerbank kredi kartı başvuru hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin