Türkiye Finans Kredi Kartı Başvuru ve Sonucu Öğrenme


Ülkemiz genelinde hizmet veren bankacılık sektörüne farklı bir işletim sistemi getiren katılım bankası Türkiye Finans, güçlü sermayesi ve köklü kuruluş olması sebebi ile uzun yıllardır bankacılık alanında hizmet vermektedir. Müşterilerinin Türkiye Finans Bankasından memnun olmasının bir sebebi de bankanın sunmuş olduğu hizmetlerdir. Her türlü bankacılık ürününde gerekli rahatlığı ve kolaylığı sağlayan bankanın en fazla kullanılan ürünlerinden biri de Happy Kredi Kartıdır. Türkiye Finans Kredi Kartı olarak kullanılan bu ürün ülkemiz genelinde çok fazla geçerliliğe sahip bir ürünüdür. Özellikle sunmuş olduğu taksit imkanları ile herkesin kullanmayı isteyeceği bir türdendir.

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvuru ve Sonucu Öğrenmeİşte sizlerde de Türkiye Finans Kredi Kartına başvuru yapmak isterseniz yapmanız gereken iki uygulama bulunmaktadır. İlk uygulama olarak Türkiye Finans şubelerine giderek hemen girişte bulunan kredi kartı başvuru formunu doldurmanız ile gerekli işlemleri başlatmış oluyorsunuz. Formu doldurduktan sonra banka yetkililerinden birine vererek gerekli kredi kartı başvuru işlemi tamamlamış olur. Dikkat edilmesi gereken başvuru formundaki iletişim bilgilerinin doğru doldurulmuş olmasıdır. Çünkü banka size dönüşü ancak bu bilgiler sayesinde yapmaktadır.

Türkiye Finans Kredi Kartına Başvurmak isteyen kişilerin kullanabileceği ikinci yöntem ise, Türkiye Finans şubelerinden bulunan bireysel müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşmektedir. Burada banka yetkilisi ile yapacağınız görüşme sonucunda sizlere bir adet kredi kartı başvuru formunu doldurtacaklardır. Formu eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra sizlere 10-15 günü içerisinde bir dönüş yapacaklardır.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Kredi Kartı Borcunu Sorgulama başlıklı makalemizde Garanti Bankası ve kredi kartı borcu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

5 Responses “Türkiye Finans Kredi Kartı Başvuru ve Sonucu Öğrenme”

 1. haci keskin
  22 Aralık 2014, 14:36

  kredi kart başvuru yaptım sonucunu öğrenmek istiyorum

 2. ali
  16 Şubat 2015, 08:35

  kredi kartı başvuru yaptım sonucunu öğrenmek istiyorum

 3. ayse kaya
  10 Mart 2015, 10:17

  Kredi kartı başvuru sonucu mu öğrenmek istedim

 4. serkan
  12 Mart 2015, 09:54

  başvuru sonucu öğrenmek istiyorum

 5. aydinbaykan
  4 Haziran 2015, 04:29

  ne zaman gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin