Türkiye Finans Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Sorgulanır


Türkiye’nin bankacılık alanında öncü kuruluşları arasında yer alan Türkiye Finans, katılım bankacılığı olarak bilinen sektörde hizmet vermektedir. Faizsiz kazanç sloganı ile hareket eden Türkiye Finans Bankası, bünyesinde bulunan birçok bankacılık ürününü müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Finansman ürünleri, kredi kartı ve diğer bankacılık işlemleri başta olmak üzere birçok bankacılık hizmetini yine farklı hizmet kanalları üzerinden müşterilerinin kullanımına sunar. Banka tarafından verilen hizmet ürünleri arasında en çok tercih edilenlerinden biri de hiç şüphesiz kredi kartıdır. Happy adını verdiği kredi kartı ürününü talep eden birçok müşterisine dilediği zaman banka tarafından verilmektedir.

türkiye finans kredi kartı başvuru sonucu öğrenmeÇeşitli hizmet kanalları üzerinden başvuru yapan banka müşterilerine Türkiye Finans en geç 1 hafta 10 gün içerisinde geri dönüş sağlamaktadır. Başvuru yapıp ta geri dönüş alamayan banka müşterileri Türkiye Finans kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işleminden faydalanabilir. Banka müşterilerinin günlük alışverişlerinde ödeme kolaylığı ve aylık faturaların otomatik olarak ödenebilmesine imkân sağlayan bu ürünün sorgulama işlemi için ilk olarak Türkiye genelinde bulunan Türkiye Finans Bank şubeleri kullanılabilir. Banka içerisinde yer alan bireysel müşteri hizmetleri aracılığı ile T.C. kimlik numarası üzerinden sorgulama işlemi yapılabilir. Ayrıca bankanın 7/24 hizmet veren 0850 222 22 44 veya 444 2 444 numaralı telefon bankacılığı üzerinden de sorgulama yapılabilir. Sesli kayıt sisteminin yönlendirmesi neticesinde Türkiye Finans kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemi banka görevlisi aracılığı ile gerçekleştirilebilir.

Bir önceki yazımız olan Ek Kredi Kartı Çıkarma Yaşı Sınırı Kaçtır başlıklı makalemizde ek kredi kartı ve ek kredi kartı yaş sınırı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

One Response “Türkiye Finans Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Sorgulanır”

  1. ahmet
    25 Kasım 2015, 16:55

    Kiredi kart sonucu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin