Türkiye Finans Kredi Hesaplama İşlemi


Ülkemizde katılım bankacılığı alanında hizmet veren kuruluşlardan biri olan Türkiye Finans, müşteri memnuniyetini için bünyesinde bulunan birçok bankacılık hizmetini ortaya koymaktadır. Son derece kusursuz bir hizmet anlayışı içerisinde hareket eden Türkiye Finans özellikle çeşitli ihtiyaçları gereği olarak finansman ürünlerine ihtiyaç duyanlar için düşük kar paylı ve uygun ödeme koşullarında bu ürünleri kullandırmaktadır. Finansman ürünleri olarak bilinen ürünler diğer bankalardaki kredi ürünlerine denk gelmektedir. Her türlü konut ve araç alımları ile birlikte çeşitli ihtiyaçları için tüketici veya ihtiyaç kredilerini müşterilerinin kullanımına sunar. Bu ürünleri kullanmak isteyen banka müşterilerinin en çok merak ettiği konuların başında da kredi hesaplama veya ödeme planının ne olduğudur. Türkiye Finans kredi hesaplama işlemi sayesinde müşterilerinin bu merakını gidermektedir.

türkiye finans kredi hesap makinesiGelişen teknolojiyi sürekli olarak bünyesinde kullanan Türkiye Finans, bu bağlamda kredi ürünleri için hesaplama yapmak isteyen veya ödeme planını ortaya koymak isteyenler için resmi internet platformu üzerinde bulunan ekranı kullandırmaktadır. Buna göre bankanın resmi internet platformu üzerinde yer alan hesaplama araçları sayfasında yer alan “Finansman Hesaplama” ekranına girmeleri gerekmektedir. Açılan yeni sayfada ise “Finansman Türü, Finansman Tutarı ve Ödeme Vadesi” bilgilerini girdikten sonra aylık taksit tutarı anında sizlere yansıtılmaktadır. Türkiye Finans kredi hesaplama ekranında yer alan ödeme planı bilgisi ile de kar oranı, tahsis ücreti, ipotek tesis ücreti, ekspertiz ücreti ve toplam geri ödeme planı bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan BankPozitif Kredi Hesaplama Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde Bankpozitif, bankpozitif kredi hesaplama tablosu ve kredi hesaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin