Türkiye Finans Kredi Başvuru Sonucu Sorgulama


Ülkemizde katılım bankacılığı olarak bilinen sektörde hizmet veren Türkiye Finans Bankası, müşteri memnuniyeti misyonu ile her türlü bankacılık hizmetini siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Bu bağlamda son derece kusursuz bir hizmet anlayışını ortaya koyan banka, özellikle müşterilerinin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda kredi ürünleri olarak bilinen finansman desteğini müşterilerine vermektedir. Türkiye Finans müşterileri finansman desteği ürünlerini ihtiyaçları doğrultusunda kullanabilmeleri adına ilk olarak banka şubeleri ve diğer hizmet kanalları üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir. Yapılan kredi başvurusu ile ilgili olarak Türkiye Finans müşterilerine 1 hafta 10 gün içerisinde geri dönüş sağlamaktadır. Kredi başvurusu yapıp ta herhangi bir sonuç alamayan banka müşterileri ise, Türkiye Finans kredi başvuru sonucu uygulamaları ile başvuru sonucu hakkında bilgi sahibi olabilmektedir.

türkiye finans kredi sorgulamaKredi başvurusu yapıp ta sonuç almak isteyen müşteriler ilk olarak Türkiye genelinde bulunan Türkiye Finans şubeleri içerisindeki bireysel müşteri hizmetleri aracılığı ile öğrenebilir. Burada bulunan personele T.C. kimlik numarası veya finansman desteği başvuru formu üzerindeki referans numarasını vermek suretiyle işlem gerçekleştirilebilir. Bununla birlikte bankanın sahip olduğu 0850 222 22 44 veya 444 2 444 numaralı telefon üzerinden Türkiye Finans kredi başvuru sonucu hakkında bilgi alınabilir. Bu platform üzerinden de T.C. kimlik numarası ve başvuru referans numarası ile sorgulama yapmak suretiyle kredi başvurusu hakkında anında bilgi sahibi olunabilir. Katılım bankacılığında lider konumda bulunan Türkiye Finans tüm işlemlerini müşteri memnuniyeti üzerinden müşterilerine ulaştırmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Devlet Destekli Evlilik Kredisi başlıklı makalemizde evlenmek için devlet kredisi, evlilik için devlet kredisi ve evlilik kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

One Response “Türkiye Finans Kredi Başvuru Sonucu Sorgulama”

  1. RAMAZAN
    27 Temmuz 2015, 21:26

    kredi kartı başvuruşu yaptım sonucunu öğrenebilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin