Türkiye Finans Eft Ücretleri ve Saatleri


Türkiye’nin katılım bankaları arasında ilk sırada yer alan Türkiye Finans, müşterilerinin günlük bankacılık işlemlerini hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilmeleri adına birçok hizmet kanalını sunmaktadır. Günlük bankacılık işlemleri arasında yer alan para transferleri de birçok banka müşterisinin kullanmış olduğu hizmet ürünlerinden biridir. Özellikle Türkiye Finans hesabından farklı bir banka hesabına para transfer etmek isteyen banka müşterileri EFT(Elektronik Fon Transferi) işleminden faydalanması gerekmektedir. Türkiye Finans kendi bünyesinde bulunan EFT işlemini müşterilerinin kullanımı için sabah 09.00 ile akşam 17.15 saatleri arasında gerçekleştirmektedir.

türkiye finans eft ücretiYapılan EFT işlemi muhatap bankanın hesabına 5 ile 10 dakika gibi kısa bir sürede geçerken, bu süre zaman zaman muhatap bankanın veya Merkez Bankasının yoğunluğuna bağlı olarak 30 dakika de gerçekleşmektedir. Türkiye Finans EFT ücretleri ve saatleri ile ilgili olarak yeni ücret tarifesini de belirlemiştir. Buna göre banka şubeleri üzerinden EFT işlemini gerçekleştiren banka müşterileri %0,5 orana sahip ücretlendirme üzerinden en az 25 TL en fazla 350 TL gibi her EFT için ödeme yapmaları gerekmektedir. Bunun dışında EFT işlemi internet üzerinden gerçekleştirildiğinde 2 TL ödeme yapılırken, 444 2 444 veya 0850 222 22 44 numaralı telefon bankacılığı veya çağrı merkezi üzerinden yapıldığında ise 6 TL gibi bir ücretlendirmeye tabi tutulur. Türkiye Finans EFT ücretleri ve saatleri ile ilgili olarak saat 16.00 ile 17.15 saatler arasında geç EFT işlemi olarak nitelendirmektedir.

Bir önceki yazımız olan Finansbank Encard Nedir başlıklı makalemizde encard, Enpara ve Finansbank hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin