TEB Mıknatıs Kredi Nedir Başvuru ve Şartları Nelerdir


Ülkemiz genelinde bankacılık sektöründe hizmet veren Türkiye Ekonomi Bankası, müşterilerine sunmuş olduğu birçok yenilik ile ön plana çıkmaktadır. Özellikle müşterilerin talep etmiş olduğu kredi ürünleri noktasında birçok kampanya ve avantajı sunmaktadır. Bankanın sunmuş olduğu kredi ürünleri içerisinde en fazla ön plana çıkanı Mıknatıs Kredisi adını verdiği ürünüdür. Bu kredi sizin tüm borçlarınızı TEB bünyesinde birleştirerek tek noktadan ödeme imkanını sunmaktadır. Bu kredi ürünü ile diğer bankalarda bulunan kredi ve kredi kartı ürünlerinin her birini Mıknatıs Kredi ile birleştirerek düşük faiz oranı ve 36 ay boyunca ödeme vadesi ile sizlere sunmaktadır. Böylece sizler ödeme ile ilgili olarak diğer bankalar uğramadan kolay bir şekilde kredi kullanabilme imkanına sahip oluyorsunuz.

TEB Mıknatıs Kredi Nedir Başvuru ve Şartları NelerdirTEB Mıknatıs Kredisine başvuru yapmak için nüfus cüzdanınız, ikametgah adresiniz ve aylık gelir belgeniz ile birlikte TEB Banka Şubelerine gelmeniz yeterlidir. Görüşme yapacağınız bireysel müşteri hizmetleri yetkilisine kredi veya kredi kartı borçlarınızı ilettiğiniz zaman gerekli işlemleri sizin adınıza yaparak kredi ürününüzü yeniden tanımlayacaktır. TEB Mıknatıs Kredisinin avantajlarına bakıldığı zaman kullanılan kredinin faizi ve ödediğiniz miktarın piyasa şartlarına göre değişse bile sabit kalarak sizin kolay ödemenize yardımcı olur. Düşük faiz oranı ile birlikte 36 ay gibi bir vade yapılması da büyük kolaylığın sağlandığını göstermektedir. Sizlerde birçok borcunuzu farklı noktalardan ödemekten sıkıldıysanız yapmanız gereken sadece TEB Mıknatıs Krediyi kullanmanızdır.

Bir önceki yazımız olan Finansbank Sms Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde Finansbank ve sms ile kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin