Teb Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme


Ülkemizde finans sektöründe hizmet veren kuruluşlar arasında yer alan Türkiye Ekonomi Bankası, özellikle bireysel ve ticari müşterilerinin ihtiyaçlarına gerekli desteği sağlamaktadır. Bankacılık sektörünün sürekli yenilikçi çizgisine sahip olan bankalar arasında yer alan TEB, çeşitli ihtiyaçların karşılanması adına müşterilerine kredi ürünlerini sunmaktadır. Düşük faiz ve uygun ödeme koşulları ile sunmuş olduğu kredi ürünlerini kullanmak isteyen banka müşterileri ilk olarak TEB’in sunmuş olduğu ayrıcalıklarla kredi talebinde bulunmaları gerekmektedir. Kredi talebinde bulunulmasının ardından banka müşterileri ile ilgili küçük bir araştırma yaptıktan 1 ile 3 gün arasında geri dönüş yapmaktadır. Eğer banka talepte bulunan müşterisine geri dönüş sağlamaz ise, TEB kredi başvuru sonucu öğrenme işlemlerinden faydalanabilirsiniz.

Teb Kredi Başvuru Sonucu ÖğrenmeKredi talebinde bulunan müşteri ilk olarak TEB şubelerinde bulunan bireysel müşteri hizmetleri yetkilisi ile irtibata geçmelidir. Buruda bulunan banka çalışanı T.C. kimlik numarası veya kredi referans numarası üzerinden kredi başvuru sonucuna ulaşabilir. Şubeler dışında bilgi veren bir diğer hizmet kanalı ise, TEB telefon bankacılığıdır, talepte bulunan banka müşterisi ilk olarak 0850 200 0 666 numarayı aradıktan sonra sesli kayıt sistemi ile banka görevlisine yönlendirilmektedir. Yapılacak olan yönlendirmeden sonra T.C. kimlik numarası üzerinden başvuru sorgulaması yapılabilir. TEB kredi başvuru sonucu sorgulama için kullanılabilecek bir diğer platform ise, bankanın resmi internet sitesi üzerinde bulunan “Başvurum Nerede” sayfasından öğrenilebilir. Ekranda bulunan 3 aşamalı sorgu ekranındaki bilgileri girdikten sonra anında başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bank Asya Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Bank Asya ve bank asya kredi başvuru sonucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

One Response “Teb Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme”

  1. derya
    27 Mayıs 2015, 23:34

    Kredi sonucunu ogrenemiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin