TEB Bonus Kredi Kartı Başvuru ve Sonucu Öğrenme


Ülkemiz genelinde hizmet veren bankacılık sektörünün öncü kuruluşlarından biri olan Türkiye Ekonomi Bankası, uzun yıllardır müşterilerine vermiş olduğu güzel indirimi ile herkesin gönlünde taht kurmaktadır. Bankanın müşterileri için yapmış olduğu uygulamalardan biri olan kredi kartının kullanılabilmesi imkânı, bankanın müşterilerine kazandırdığı güzel uygulamalar arasındadır. TEB’nın sahip olduğu Bonus Kredi Kartı, harcadıkça kazandıran bir uygulamaya sahiptir. Böylece müşteriler yapacakları tüm alışverişlerinde ekstra Bonus kazanmaktadırlar. Sizlerde bu kadar güzel bir uygulamaya sahip olan TEB Bonus Kredi Kartına sahip olmak isterseniz, en yakın TEB şubesine sizleri bekleriz.

TEB Bonus Kredi KartıTEB Bonus Kredi Kartına sahip olmak için yapılması gereken ilk uygulama olarak bankada bulunan bireysel müşteri hizmetlerine ulaşmanız olacaktır. Size yardımcı olacak olan banka yetkilisi sizin talebiniz doğrultusunda kredi kartının limiti belirlenerek gerekli başvuru işlemlerini gerçekleştirmeye başlayacaksınız. İlk olarak sizlere kredi kartı başvuru formunu doldurtacaktır. Burada yapılması gereken kesinlikle formdaki bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmanız olacaktır. Bunun için özellikle formda bulunan mail, cep telefonu ve adres bilgilerinizi mutlaka doğru girin. Kart ile ilgili olumlu ya da olumsuz sonuç burada yazan bilgilerden biri ile size geri dönüşü olacaktır.

Ayrıca TEB Bonus Kredi Kartı başvurusunun sonucu öğrenmek için bankanın resmi internet sitesi üzerinde bulunan “başvurum nerede” sayfasına girerek te öğrenebilirsiniz. Yine aynı şekilde bankanın telefon bankacılığı uygulaması olan 444 0 666 numaralı telefonunu arayarak kredi kartı başvurusunu sorabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Halkbank Paraf Kredi Kartı Başvuru ve Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Halkbank ve kredi kartı başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin