OdeaBank Sms İle Kredi Başvurusu


Bankaların son yıllarda müşterilerine en çok kullandırmış olduğu ürünler arasında ilk sırada banka kredileri gelmektedir. Çeşitli ihtiyaçlara göre sınıflandırılan bu bankacılık ürünleri değişen faiz oranları ile geri ödeme vadelerine göre değişiklik gösterir. Banka müşterileri kendi ihtiyaçlarına uygun gelen en iyi krediyi tespit edip yine bankanın belirlemiş olduğu farklı hizmet kanalları üzerinden siz değerli müşterilerine ulaştırılması sağlanır. Bankalar müşterilerinin kredi kullanımı noktasında sunmuş olduğu kredileri artık yeni nesil teknolojik ürünler üzerinden başvurabilmelerine imkân sağlanır. Özellikle SMS ile kredi başvuru işlemleri son yıllarda bankaların en çok kullanmış olduğu sistemler arasında yer alır.

Bu bağlamda OdeaBank SMS ile kredi başvurusu işlemini müşterilerinin kullanımına sunmuştur. Bankacılık sektörüne gerçekleştirmiş olduğu birçok bankacılık işlemi ile adından sıkça söz ettiren OdeaBank müşterilerinin çeşitli bankacılık işlemleri yeni nesil teknoloji ürünler ile ortaya koymaktadır. Ayrıca ihtiyaca yönelik olarak sunmuş olduğu kredi ürünlerine kolay bir şekilde ulaşabilmelerini sağlama adına SMS ile kredi başvurusunu başlatmışlardır. OdeaBank SMS ile kredi başvurusu için banka müşterileri banka şubelerinde sıra beklemekten veya internet üzerinden çeşitli formları doldurarak sonuç beklemenin yanı sıra cep telefonun üzerinden gönderecekleri SMS ile pratik ve kolay yoldan kredi başvurularını gerçekleştirebilirler.

odeabank sms ile kredi başvurusu nasıl yapılırOdeaBank müşterileri ilk olarak cep telefonun mesaj yerine büyük harfler ile KREDİM yazdıktan sonra arada boşluk bırakıp T.C. kimlik numarasını yazmaları gerekmektedir. Bununla birlikte yazılan mesajı tüm GSM operatörlerinden 8444’e kısa mesaj olarak göndermeleri yeterlidir. OdeaBank SMS ile kredi başvurusu yapıldıktan sonra banka olarak talepte bulunan kişi hakkında küçük bir araştırma yapıp aynı numara üzerinden kısa mesaj ile geri dönüş sağlanır. Yapılan geri dönüş için OdeaBank talebe ilişkin olarak ya olumlu ya da olumsuz cevap vermektedir. Olumsuz cevap alanlar en az 30 gün geçtikten sonra yeniden deneme yapabilirlerken, talebe ilişkin olumlu yanıt alan banka müşterileri en yakın OdeaBank’a gitmek suretiyle işlemlerini gerçekleştirebilirler. Banka şubelerinde görevli olan personele OdeaBank SMS ile kredi başvurusu yaptıklarını ve olumlu yanıt aldıkları kısa mesajı göndererek talep edilen krediyi kullanabilmeleri için gerekli işlemleri yapabilirler.

Bir önceki yazımız olan Anadolubank Sms İle Kredi Başvurusu başlıklı makalemizde Anadolubank ve sms ile kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin