İş Bankası İnternet Bankacılığı Şifresi Alma, Değiştirme


Bankacılık sektörü denildiği zaman akla gelen ilk bankalardan biri şüphesiz Türkiye İş Bankasıdır. Gerek sermaye bazı olsun gerekse de müşteri bazlı olsun en büyük bakası olarak karşımıza çıkar. Ayrıca müşterilerine sunmuş olduğu bankacılık hizmetleri ile adeta adından sıkça söz ettirmekte olup özellikle bankacılık hizmetlerini şubeleri haricinde farklı hizmet kanalları üzerinden de kullandırmaktadır. Bu bağlamda İş Bankasının en dikkat çekici hizmetlerinden biri de internet bankacılığıdır. Günümüz çağının en yaygın ürünleri arasında yer alan bilgisayar ve internet araçları artık birçok hizmet ürünü ile bankacılık sektöründe kullanılmaktadır.

Türkiye İş Bankası da bu hizmet ürünlerini aktif olarak kullanan ve müşterilerinin kullanımına sunan bankalardan biridir. İş Bankası internet bankacılığı sayesinde haftanın her günü 24 saat boyunca bu kanal üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir. İş Bankası internet bankacılığı şifresi almak kaydıyla bu platformu kullanmak isteyen için bizler sizleri bankanın resmi internet platformuna davet ediyoruz. İnternet bankacılığı şifresi için bankanın resmi internet sitesine girdikten sonra sağ üst köşede yer alan “Anında Şifre” ikonuna tıklayıp yeni açılan ekrandaki bilgileri eksiksiz bir şekilde girmek suretiyle giriş şifresi alabilirsiniz. Birkaç aşamadan oluşan şifre alma işlemi sırasında sabırlı ve doğru bilgileri girmeye özen gösterilmelidir. Aksi halde bir takım sorunlar ile karşı karşıya kalınabilmektedir.

iş bankası internet bankacılığıİş Bankası internet bankacılığı şifresi almak isteyen banka müşterileri ayrıca 0850 724 0 724 numaralı telefon bankacılığını da kullanabilir. Sesli kayıt sistemini şifre işlemleri bölümüne yönlendirmek suretiyle aşama aşama internet bankacılığı şifresi alınabilir. Şifre olarak günümüzde sadece bankalar değil birçok ortamda kullanılmasından dolayı zaman zaman şifreleri unutmakta veya hatırlayamayabiliyoruz. Bunun için İş Bankası internet şifresi unuttum diyen banka müşterileri için yine bankanın resmi internet sitesi üzerinden internet bankacılığına girer gibi ikonlara tıklayıp “İnternet şubenize hoş geldiniz” ekranı açıldığında şifre bölümünde yer alan “Unuttum” ikonuna tıklamak suretiyle yeni şifreyi belirleyebilirsiniz. Ayrıca İş Bankası internet şifresi değiştirmek isteyen banka müşterileri için yine bu sayfa üzerinden işlem yapılabilir, güvenlik amaçlı olarak internet şifresi değiştirilebilir.

Bir önceki yazımız olan Albaraka Türk Hesap Açma, Hesap Kapatma başlıklı makalemizde Albaraka Türk hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin