ING Bank Sms İle Kredi Başvurusu


Son yıllarda yeni nesil teknolojik ürünler birçok alanda kullanıldığı gibi özellikle bankacılık sektöründe yer alan birçok banka tarafından da kullanılmaktadır. Özellikle bankacılık ürünlerinin müşterilere ulaştırılması noktasında kullanılan bu ürünler genellikle kredi, kredi kartı ve diğer bankacılık ürünlerin reklamında kullanılır. Yeni nesil teknolojiyi bünyesinde kullanan ING Bank, kredi ürünleri gibi müşterilerinin en çok kullandığı bankacılık ürünlerinin ulaştırılması noktasında kullanmaktadır. ING Bank SMS ile kredi başvurusu olarak bilinen uygulamasının kullanmak isteyen banka müşterileri bundan böyle cep telefonları üzerinden kredi kullanabileceklerdir. Banka olarak ge

rek bireysel gerekse de KOBİ müşterileri için sunmuş olduğu bu hizmeti kullanmak isteyenlere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Buna göre ING Bank müşterileri kendi bireysel ihtiyaçlarına yönelik olarak kredi başvurularını bundan böyle SMS ile yapabilecektir. Başvuru için ilk olarak cep telefonun mesaj yerine KREDİ boşluk T.C. kimlik numarası yazdıktan sonra 2205 kısa mesaj atmaları yeterlidir. Gönderilen kısa mesaj ile birlikte ING Bank SMS ile kredi başvurusu cep telefonu üzerinden gerçekleştirilmiş olmaktadır. SMS ile kredi başvurusunu ayrıca KOBİ müşterilerinin kullanabilmesi için aynı şekilde cep telefonun mesaj yerine KOBİ boşluk 11 haneli T.C. kimlik numarasını yazmak yeterlidir.

ing mesajla kredi başvurusuHer iki mesajı da değerlendirecek olan ING Bank, talepte bulunan müşterisinin geçmiş bankacılık kayıtlarına bakıp sicillerinde herhangi bir olumsuzluk yok ise kredi talebi anında onaylanmaktadır. ING Bank SMS ile kredi başvurusu yapıp herhangi bir şekilde kredi talebi onaylanmadığı takdirde ise bu sefer en az 30 günlük sürenin ardından yeniden SMS yoluyla başvuru işlemi yapabilirler. Kredi talebi onaylanan bireysel ve KOBİ müşterileri almış oldukları olumlu mesaj ile birlikte yanlarında nüfus cüzdanı, ikametgâh adresini gösteren evrak veya fatura ve aylık gelir miktarını gösteren belge ile birlikte en yakın ING Bank şubesine gitmesi yeterlidir. ING Bank SMS ile kredi başvurusu talebine olumlu cevap verilen SMS alan müşteriler banka şubeleri içerisinde yer alan bireysel müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşme yapmaları gerekmektedir. Burada bulunan personel mevcut SMS sonucuna bakarak siz değerli müşterilerinin kredi kullanımını birkaç dakika içerisinde gerçekleştirmektedir.

Bir önceki yazımız olan OdeaBank Sms İle Kredi Başvurusu başlıklı makalemizde Odeabank ve sms ile kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin