HSBC Kredi Kartı Başvuru Nasıl Yapılır


Ülkemizde bankacılık sektörünün içerisinde hizmet veren özel teşebbüs destekli kuruluşlardan biri olan HSBC, bu alanda ülkemizde kısa bir geçmişe sahip olsa da ortaya koyduğu birçok bankacılık ürünü sayesinde sürekli olarak artan müşteri portföyüne sahiptir. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kredi, kredi kartı ve diğer finansal destek hizmetlerini vermektedir. Özellikle günlük alışverişlerde yapılan ödemelerde taksitli alışveriş imkanı sunan, ihtiyaç halinde nakit avans imkanı ve otomatik fatura ödeme gibi birçok özelliği üzerinde bulunduran HSBC Advantage kredi kartıdır. Bu kartın sahip olduğu birçok imkandan faydalanmak isteyen banka müşterileri HSBC kredi kartı başvurusunda bulunması gerekmektedir. kredi kartı başvurusu için banka şubelerine gitmeden hızlı, güvenilir ve kolay bir şekilde gerçekleştirilmesi mümkündür.

HSBC Kredi Kartı BaşvuruBaşvuru için ilk olarak HSBC Bankın resmi internet sitesi üzerinde bulunan kredi kartı başvuru işlemlerine girebilirsiniz. Açılan sayfada sizden hangi karta başvuru yapmanız yönünde bir yönlendirme yapılmaktadır. Kartın seçimi yapıldıktan sonra kimlik, iletişim, iş, meslek ve kredi kartı talep bilgilerini eksiksiz girmeniz istenmektedir. Tüm bilgileri girdikten sonra onay sayfası üzerinden HSBC kredi kartı başvuru onayını yapabilirsiniz. Kredi kartı başvurusu için kullanabileceğiniz bir diğer başvuru yeri ise, HSBC Bank’ın şubeleridir. Banka şubeleri aracılığı ile yapılacak olan başvuru işleminde ise size bir adet kredi kartı başvuru formu doldurtulmaktadır. Bu formu eksiksiz bir şekilde doldurmanız ve akabinde 1 hafta 10 gün içerisinde size geri dönüş yapılmasını beklemelisiniz.

Bir önceki yazımız olan İng Bank Kredi Kartı Başvuru Yapma başlıklı makalemizde İng bank ve ing bank kredi kartı başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin