HSBC Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme


Bankacılık sektörünün ülkemizde yeni yüzleri arasında yer alan ve müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak son derece kaliteli, güvenilir ve güler yüzlü bir banka anlayışına sahip HSBC Bankası, özellikle müşterilerinin kredi ürünlerine daha çok önem vermektedir. Finansal destek ürünleri arasında yer alan HSBC kredileri ile ilgili olarak vatandaşların çeşitli banka kanalları vasıtasıyla başvuru yapmasının ardından kredinin akıbeti ile ilgili olarak sorgulama yapabilmektedirler. HSBC kredi başvuru sonucu öğrenme adı altında yapılan sorgulama işlemlerinin ilkini kredi başvurusunu gerçekleştirdikleri banka şubeleri aracılığı ile yapabilirler. Bireysel müşteri hizmetleri yetkilisi ile yapılacak olan görüşme neticesine göre kredinin hangi aşamada olduğu konusunda gerekli bilgiye sahip olabilirsiniz.

Fea0007571_19.JPG HSBC BAnkHSBC kredi başvuru sonucu öğrenme işlemini gerçekleştirebileceğiniz bir diğer hizmet kanalı ise 0850 211 0 111 numaralı HSBC telefon bankacılığı aracılığı ile yapabilirsiniz. Telefon bankacılığı yetkilisi ile yapacağınız görüşmede talebinizi banka yetkilisine anlatmanız yeterlidir. Yetkili sizin vermiş olduğunuz bilgiler ışığında kredi talebinizi kontrol ederek sonucu hakkında bilgi verecektir. Kredi başvuru sonucu öğrenme ile ilgili olarak daha hızlı bir sonuç almak isteyen banka müşterileri, HSBC Bankasının web sitesi üzerinde bulunan Kredi Kartı/Bireysel Kredi Başvuru Sorgulama ekranını kullanarak kredi taleplerinin akıbetini öğrenebilirler. Ekranda bulunan bilgileri eksiksiz bir şekilde girdikten sonra ekranın sağ altında bulunan “Devam” ikonuna tıklamaları yeterlidir. Açılacak olan yeni ekranda sizin kredi talebiniz ile ilgili sonuç bilgileri yer alacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kentsel Dönüşüm Kredisi Nedir Nasıl Alınır başlıklı makalemizde kentsel dönüşüm kredisi ve kentsel dönüşüm kredisi nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin