HSBC Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Çağrı Merkezi İletişim Numarası


Uzun süredir ülkemizde bankacılık sektöründe hizmet veren kurumlardan biri olan HSBC Bank, müşterilerine anında, kolay ve kaliteli bir hizmet vermek için birçok sistemi kullanmaktadır. Bankacılık işlemleri için banka şubeleri, internet bankacılığı ve banka ATM’lerini kullanan HSBC Bank, anında ve hızlı bir şekilde hizmet almak için telefon bankacılığını da kullanmaktadır.

HSBC Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Çağrı Merkezi İletişim NumarasıHSBC Bank çağrı merkezi olarak hizmet veren bu birime ulaşma için ilk olarak banka müşterileri 444 0 424 numaraları telefon Türkiye’nin neresinde olursa olsun çevirebilmektedirler. Arayacağınız bu numara ile birlikte tüm bankacılık hizmetlerini aynı banka şubelerinde bulunan banka yetkilileri ile birlikte yaptığınız işlemlerin aynısını telefon bankacılığı çağrı merkezinde bulunan banka yetkileri ile gerçekleştiriyorsunuz.

Çağrı merkezi yetkilisine ulaşmak için çağrı merkezi numarasını çevirdikten sonra sizi sesli kayıt sistemi karşılayacaktır. Sizlerde bu sesli kayıt sisteminin yönlendirmesi ile birlikte almak istediğiniz hizmetin numarasını tuşlayarak çağrı merkezi çalışanına ulaşacaksınız. Çağrı merkezi çalışanın bundan sonra sizin talep ve isteğiniz doğrultusunda sizlere bankacılık hizmetlerini verecek olan kişidir. Bu yetkili bazı işlemleriniz için gerekli olan kimlik, hesap ve kart bilgilerinize ihtiyaç duyabileceği için bu bilgiler ile ilgili evrakları yanınızda bulundurmanız iyi olacaktır. Çağrı merkezi görevlisi ile yaptığınız tüm görüşmeler kalite standartları gereği kayıt altına alınmaktadır. Bu hem sizin için hem de bankanın güvenliği için önemli bir ayrıntıdır. Sizin yapmanız gereken bu görüşme sırasında dikkatli bir şekilde konuşmanızdır.

Bir önceki yazımız olan Finansbank Müşteri Hizmetleri Telefon Çağrı Merkezi İletişim Numarası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler:

One Response “HSBC Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Çağrı Merkezi İletişim Numarası”

  1. ilker dural
    22 Eylül 2015, 13:53

    mevduat hesabım açıkmı öğrenmek istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin