Halkbank Paraf Kredi Kartı Başvuru ve Sonucu Öğrenme


Bankacılık sektöründe hizmet veren devlet destekli bankalardan biri olan Halk Bankası, günden güne artan müşteri sayısı ve büyüyen güçlü sermayesi ile bankacılık sektöründe lider kuruluşlardan biridir. Halk Bankası, müşterisine vermiş olduğu hizmet nazarıyla son derece mükemmeliyetçi politikası ile herkesin ilgisini çekmektedir. Özellikle müşterileri için hazırlamış olduğu Paraf Kredi Kartını hem alışverişlerde kullanılabilmesi için hem de nakit avans ihtiyacı olduğu zaman gönül rahatlığı ile kullanabilmesi için hazırlamıştır. Sayısız alışveriş merkezinde geçerli olan Paraf Kredi Kartına sahip olmak isterseniz, yapılması gereken birkaç yol bulunmaktadır.

Halkbank Paraf Kredi Kartı Başvuru ve Sonucu ÖğrenmeParaf Kredi Kartına başvuru yapacak olan banka müşterileri için internet bankacılığı üzerinden dolduracakları form ile otomatik olarak başvurmuş olmaktadırlar. Ayrıca yine Halk Bankası şubelerine giderek bireysel müşteri hizmetlerinde çalışan banka yetkilisine talep etmek suretiyle yine Paraf Kredi Kartı başvurusu yapılmaktadır.

Paraf Kredi Kartını alacak olan kişi eğer banka müşterisi değil ise, ilk olarak banka şubelerini veya gezici Paraf Kart üyesi yapan banka yetkililerinin vereceği başvuru formunu doldurarak kredi kartına sahip olabilmektedirler. Yapmanız gereken size verilen formda mail, cep telefonu ve adres bilgileri gibi size ulaşmasını istediğiniz iletişim bilgilerini eksiksiz yazmanız olacaktır.

Hem banka müşterilerinin hem de banka müşterisi olmayanlar için başvurdukları Paraf Kredi Kartının sonucunu ancak mail ve cep telefonu ile öğrenebilmektedirler. Banka yetkilileri sizleri her iki yoldan da ulaşarak kredi kartınızın onaylandığını veya reddedildiğini belirteceklerdir.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Maximum Kredi Kartı Başvuru ve Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde İş Bankası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

4 Responses “Halkbank Paraf Kredi Kartı Başvuru ve Sonucu Öğrenme”

 1. hasan yavaş
  25 Ekim 2014, 17:36

  kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmek istiyorum

 2. OSMAN ÇULCU
  10 Mart 2015, 10:48

  t.halk bankası paraf kart sonucunu öğrenmek istiyorum.

 3. NAMIK YÜKSEL
  4 Nisan 2015, 18:57

  kredi kartımı bazı nedenlerden dolayı müşteri hizmetlerinden iptal edilmişti fakat yenisi halen gelmedi yaklaşık 2 ay oldu bilgi rica ederim.

 4. bekir zurnaci
  30 Mayıs 2015, 23:04

  Kredı kartı basvuru sonucunu orenmek ıstıyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin