Halkbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır


Bankacılık sektörünün yıllardır değişmeyen yüzleri arasında yer alan ve özellikle herkesi kendine hayran bırakan bankacılık anlayışını müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak hizmet veren Halk Bankası, devlet destekli finansal kuruluşlarımızdan birisidir. Düşük faiz oranları ve uygun ödeme koşulları ile müşterilerinin kullanımına sunmuş olduğu kredi ürünleri ile ön plana çıkan Halkbank, sürekli olarak geliştirdiği hizmet kanalları arasında yer alır. Kredi ürünlerini kullanmak isteyen banka müşterileri ilk olarak bu finansal destek ürünlerine banka aracılığı ile başvuru yapması gerekmektedir.

Halk Bankası kredi ürününü kullanmak isteyen banka müşterisi ilk olarak şubeleri aracılığı ile bu hizmetten yararlanabilir. Nüfus kağıdı ve aylık gelir belgesi ile birlikte en yakın banka şubesine gitmesi gerekir. Bankadan bulunan bireysel müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşmesi gereken müşteriler kredi talebini banka yetkilisine bildirmeleri yeterlidir. Halk Bankası kredi başvurusu için banka müşterileri internet şubesi olarak bilinen resmi web sitesi üzerinden de kredi başvurusunu gerçekleştirebilirler. İnternet sayfasında bulunan kredi başvuru formunu doldurmaları yeterlidir.

Halkbank Kredi BaşvurusuHalkbank tarafından müşterilerinin çeşitli ihtiyaçlarını karşılama adına kullandırmış olduğu kredi ürünlerine başvuru yapabilmeleri için SMS kredi başvurusu olarak bilinen 3401’e kısa mesaj atmaları yeterlidir. Cep telefonun mesaj yerine TC Kimlik Numarası, kredi ürünü, miktarı ve maaş bilginizi aralarda boşluk bırakarak 3401’e mesaj atarak Halk Bankası kredi başvurusunu gerçekleştirmiş olursunuz. Her türlü ihtiyacınıza yönelik olarak birçok kredi ürününden faydalanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Finansbank Kredi Başvurusu Sonucu Sorgulama başlıklı makalemizde Finansbank, finansbank kredi alma ve finansbank kredi sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

2 Responses “Halkbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır”

  1. Recep
    22 Mart 2015, 15:49

    Acil 15000tl ye ihtiyaçım var hayvan satın aldım onları ödemek istiyorum

  2. Dinçer ÇALIŞ
    12 Ağustos 2015, 19:45

    sizinle çalışmak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin