Garanti Bankası Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu


Finansal noktada birçok hizmet sunan bankalar müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kredi ve kredi kartı ürünlerini sunmaktadır. Bankacılık sektöründe en çok kullanılan ürünlerinden biri olan krediler vatandaşların birçok ihtiyacının karşılanması için çeşitli isimler adı altında banka müşterilerinin kullanımına sunulur. Kredilerin dışında banka müşterilerinin çeşitli alışverişlerinde tek çekim veya taksitli ödeme imkânını sunan aynı zamanda nakit avans ihtiyaçları ile birlikte otomatik fatura ödeme gibi işlemleri kredi kartı ürünleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Bankacılık sektörünün özel kuruluşlarından biri olan Garanti Bankası, çeşitli müşterileri için kredi kartı ürünlerini kullandırmaktadır. Garanti Bankasının sahip olduğu ve ülkemiz genelinde harcadıkça kazandıran işlem mantığını ortaya atan Bonus kredi kartını kullandırmaktadır.

Garanti Bankası Öğrenci Kredi Kartı BaşvurusuBonus kredi kartı birçok isimle vatandaşların kullanımına sunulur, bunlardan en çok dikkat çekeni herhangi bir geliri olmasa da öğrencilerin kullanabilmesi için geliştirilen kredi kartıdır. Bu kredi kartı sayesinde gençler alışverişlerini, nakit avans ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilirler. Bonus kartın öğrenciler için geliştirmiş olduğu çeşidi ise, Genç Bonus Kredi Kartı olarak bilinen ürünüdür. Öğrenciler bu kredi kartını kullanabilmek için iki şekilde başvuru yapabilirler. Bunun için ilk olarak internet üzerinde Garanti Bankasının resmi platformunda bulunan Genç Bonus Kredi Kartı başvuru formunu BURADAN doldurabilirler. Ayrıca aynı şekilde Garanti Bankasının şubelerinde bulunan bireysel bankacılık hizmetleri yetkilisini ile yapılacak görüşme sayesinde Genç Bonus Kredi Kartına başvuru yapılabilir. Bunun için yanında öğrenci kartı veya bilgi formu ile birlikte nüfus kâğıdını da götürmeleri yeterli olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde İş Bankası ve kredi kartı başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin