Garanti Bankası Öğrenci Eğitim Kredisi


Ülkemiz genelinde hizmet veren bankalar arasında yer alan Garanti Bankası, bankacılık işlemlerini ve hizmetlerini müşteri memnuniyeti üzerine kurmuş bir bankadır. Özellikle müşterilerin kullandığı kredi ürünlerinde muhteşem fırsatlar sunmaktadır. Garanti Bankası, kendi bünyesinde bulunan kredi ürünleri ile ilgili olarak müşterilerinin her çeşit ihtiyacına yönelik olarak kredi ürünleri bulunmaktadır. Bankanın müşterilerine sunmuş olduğu kredi ürünleri ihtiyaç, konut, araç ve tüketici kredileridir. Bu kredi ürünleri arasında en kapsamlı olanı şüphesiz ihtiyaç kredileridir. İhtiyaç kredileri insanların çeşitli ihtiyaçlarına karşılık olarak bankanın belirlediği şartlar dâhilinde vermiş olduğu ürünlerdir. Bu ürünler içerisinde eğitim, borç yapılandırma, bayram, yılbaşı vb. tarz da kampanyalı ürünler bulunmaktadır.

Garanti Bankası Öğrenci Eğitim Kredisiİhtiyaç kredileri içerisinde yer alan ürünler arasında bulunan eğitim kredileri birkaç banka ile birlikte Garanti Bankasının bünyesinde çocuklarının eğitim ihtiyaçlarını karşıla adına verilmektedir. Bu krediye ek olarak özel okul kredisi de eklenmiş ve müşterilerin istedikleri limitlerde kullanabilmelerine imkân sağlanmıştır. Garanti Bankası eğitim ve özel okul kredileri ile ilgili olarak 3.000 TL ile 30.000 TL arasında değişen meblağlarda kredi ürünleri bulunmaktadır. Düşük limitli olan kredi ürünleri eğitim öğretim yılının başında aileler tarafından kırtasiye, okul ve servis gibi ihtiyaçların karşılanmasına yönelik olarak verilirken, yüksek meblağlı krediler ise genellikle özel okul ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik olarak verilir. Bu kredileri ürünlerini kullanmak isteyen müşteriler internet sitesinden veya Garanti Bankası şubelerinden gerekli bilgileri alabilirler.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Öğrenci Eğitim Kredisi başlıklı makalemizde Ziraat Bankası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin