Finansbank Kredi Kartı Borç Yapılandırma


Son yıllarda insanların finans noktasında en çok başvurduğu yerlerin başında bankalar gelmektedir. Kredi ve kredi kartı ürünleri sayesinde ihtiyacı olan her şeyi karşılayabilmektedirler. Bir döneme kadar birçok kişide bulunmayan kredi kartı ürünleri özellikle son 10 yılda büyük bir artış göstererek her bireyde birden fazla olacak şekilde kullanılmaya devam etmektedir. Düzenli kullanıldığı zaman herhangi bir olumsuz sonucu bulunmayan kredi kartları ile ilgili düzensiz kullanımlarda bir takım olumsuzluklar ortaya çıkmaktadır. Özellikle son yıllarda kredi kartı mağduru olarak istatistik tutulan kişilere bakıldığında neredeyse milyonlara ulaşan bir sonuç ortaya çıkmaktadır. Durum böyle olunca borcu ödenemeyen kredi kartları için yine bankalar devreye girip borç yapılandırma adı altında kredi ürünleri vb. uygulamaları bulunmaktadır.

Özellikle Finansbank kredi kartı borç yapılandırma uygulaması ile son derece avantajlı faiz oranlarında siz değerli müşterilerine büyük kolaylıklar sunulmaktadır. Finansbank gerek kendi gerekse de diğer banka müşterileri içerisinde kredi kartı mağduru olup borcunu ödemeyen vatandaşlarımız için hem kredi kartı taksitlendirmesi hem de borç yapılandırması adı altında kredi ürünü sunmaktadır.

Her iki üründen hangisi kendisine daha uygun gelirse dilediğini kullanabilecek şekilde ayarlanan bu ürünler için başvuruda bulunmak gerekmektedir. Buna göre banka müşterileri mevcut kredi kartı borcuna yönelik Finansbank kredi kartı borç yapılandırması adı altında tüm kredi kartı borcunu ertelemesiz 9 ay taksit ile yeniden yapılandırıp ödeyebilir. Herhangi bir sorun yaşamadan 9 ay içerisinde tüm kredi kartı borcunu kapatabilecek şekilde ayarlanmıştır. Eğer kredi kartı borcu yüksek miktarlar da olan bireyler için ise Finansbank borç yapılandırma kredisi kullandırmaktadır.

finansbank kredi kartı borç yapılandırmasıBu kredi ürünü için Finansbank hazır limitler üzerinden yüzdelik faiz oranlarına göre hesaplama yaptığı gibi aynı zamanda kişinin kredi talebine veya ödeme vadesine göre de kredi kullanabilmektedir. Finansbank kredi kartı borç yapılandırma kredisi için banka %1,37’den başlayan faiz oranları ile 12 aydan 36 aya kadar vade seçeneklerini sunmaktadır. Ayrıca banka müşterileri bu kredi türü için 10.000 TL’ye varan miktarlarda kredi de kullanabilecektir. Bu krediden faydalanmak isteyen banka müşterileri kredi kartlarının tüm toplam borcunu gösteren belge ile birlikte banka şubelerine uğramaları yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan OdeaBank Kredi Kartı Borç Yapılandırma başlıklı makalemizde Odeabank, odeabank kredi kartı takip ve odeabank kredi kartı taksitlendirme hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin