Fibabanka Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası


Bankacılık sektöründe henüz yeni kuruluşlar arasında yer alan Fibabank bireysel ve ticari müşterilerini taleplerini yerine getirme adına gerekli tüm işlemleri yerine getirmektedir. Müşterilerinin ihtiyaçlarına karşılık verirken aynı zamanda bu hizmetleri maksimum kalite, güvenirlilik ve kolay bir şekilde gerçekleştirme adına sürekli olarak geliştirmektedir. Bu bağlamda bankanın müşterilerine gerekli hizmetleri ulaştırırken birçok hizmet kanalını kullanmayı da ihmal etmez. Hizmet vermiş olduğu hizmet kanalları arasında bankanın hizmetlerine ulaşma noktasında en kolay yolu telefon bankacılığı ile gerçekleştirilmektedir. Banka müşterileri Fibabank müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası ile nakit çekme haricinde birçok bankacılık işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için 444 88 88 numaralı telefon üzerinden Fibabank telefon bankacılığına ulaşmanız gayet mümkündür.

Fibabanka Müşteri HizmetleriTelefon bankacılığını aradıktan sonra karşınıza ilk olarak sesli kayıt sistemi çıkacaktır. Bu sistem sizin kullanmak istediğiniz bankacılık işlemlerini belirli bir sınıflandırma ile sıralamaktadır. Birçok bankacılık işleminin sayılmasından sonra sizler hizmet almak istediğiniz bölüme girmek için karşılığına gelen numarayı tuşlamanız yeterlidir. Daha sonra o bölüm ile ilgili olarak telefon bankacılığı görevlisi karşınıza çıkacaktır. Bu görevli Fibabank tarafından görevlendirilmiş olan banka yetkilisidir. Sizin tüm taleplerinizi yerine getirme adına görevlendirilmiş olup, her türlü talebinizi kendisine iletebilirsiniz. Telefon bankacılığında görevli olan personel ile yapacağınız tüm görüşmeler sizin ve bankanın güvenliği için kayıt altına alınacaktır. Bankacılık işlemlerinin daha hızlı gerçekleştirilmesi için Fibabank müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası başlıklı makalemizde Kuveyt Türk ve kuveyt türk müşteri hizmetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin