Fibabanka Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır


Ülkemizde bankacılık sektöründe hizmet veren Fibabanka henüz bu sektörde yeni olmasına karşılık birçok bankacılık hizmetini müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Her gün büyüyen sermayesi ve artan müşteri portföyü ile bankacılık alanında söz sahibi olma noktasında ilerleyen Fibabanka, bünyesinde bulunan kredi kartı ürünlerini bireysel müşterilerinin kullanımına vermektedir. Günlük alışverişlerde ödeme kolaylığı, acil nakit ihtiyacında destek ve aylık gelen faturaların otomatik olarak kredi kartı üzerinden ödenebilmesi gibi imkânları siz değerli müşterilerinin kullanımına sunar. Banka müşterileri Fibabanka kredi kartı başvurusu yaparak Türkiye’nin en geçerli kartlarından biri olan Bonus kredi kartı ile büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu cihetle Fibabanka Bonus kredi kartına sahip olmak isteyen banka müşterileri şubeler ve internet üzerinden yapacakları başvuru ile sahip olabilirler.

fibabanka kredi kartı başvurusu formuBonus kredi kartına Fibabanka şubeleri ayrıcalığı ile başvurmak isteyen banka müşterileri ilk olarak yanlarında aylık gelir belgesini, ikametgâh adres belgesini ve nüfus cüzdanını getirmeleri gerekmektedir. Banka şubelerinde bulunan bireysel müşteri hizmetleri aracılığı ile bir adet Bonus kredi kartı başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Formun içerisinde yer alan iletişim, kişisel ve meslek bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurulmak suretiyle başvuru işlemi tamamlanmış olur. Fibabanka kredi kartı başvurusu için internet platformunu tercih edecek olan banka müşterileri için ilk olarak bankanın resmi internet platformuna girmeleri gerekmektedir. Siteye girildikten sonra ekranda yer alan bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurup, güvenlik kodunu da girdikten sonra “Başvur” ikonuna tıklamaları yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan Bank Asya Kredi Kartı Başvurusu Yapma başlıklı makalemizde Bank Asya ve bank asya kredi kartı başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin