Fibabanka Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme


Türkiye de bankacılık alanında hizmet veren kuruluşlar arasında yer alan Fibabanka bünyesinde bulunan müşterilerinin günlük alışverişlerinde ödeme kolaylığı sağlayan kredi kartını kullandırmaktadır. Fibabanka müşterileri için Türkiye’nin en gözde kredi kartlarından biri olan Bonus kredi kartını kullandırmakta olup, beyaz eşyadan mobilyaya tatilden her türlü alışverişe kadar birçok alanda geçerli olan bu kredi kartı sayesinde avantajlı alışverişler yapılabilmektedir. Bu kredi kartı sayesinde aynı zamanda acil nakit avans ihtiyaçlarınızı karşılayabildiğiniz gibi aynı zamanda dilediğiniz her an otomatik fatura ödeme talimatı verebilmektesiniz. Fibabanka kredi kartı için başvuruda bulunan banka müşterilerine herhangi bir dönüş sağlanmamış ise Fibabanka kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işleminden faydalanılabilmektedir.

fibabanka kredi kartı başvurusu sonucuKredi kartı başvurusu yapan banka müşterisi geri dönüşü kurumdan 1 hafta 10 gün içerisinde almaktadır. Eğer bu süre zarfında herhangi bir geri dönüşü alamayan banka müşterisi kredi kartı başvuru sonucunu sorgulaması gerekmektedir. Bu işlemi için ilk olarak başvuru için gitmiş olduğu Türkiye genelinde birçok ilde bulunan banka şubelerini kullanabilir. Buna göre bireysel müşteri hizmetleri yetkilisi olarak bilinen banka görevlisine T.C. kimlik numarası veya kredi kartı başvuru formundaki referans numarası iletilerek başvurunun hangi aşamada olduğu hakkında bilgi alınabilir. Bununla birlikte Fibabanka kredi kartı başvuru sonucu sorgulama için kullanılabilecek bir diğer platform ise, 444 88 88 numaralı telefon üzerinden sorgulama yapılmasıdır. Sesli kayıt sisteminin yönlendirmesi ile birlikte telefon bankacılığında görevli personele kimlik bilgilerinin aktarılması sayesinde kredi kartı başvuru sonucu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Bir önceki yazımız olan PTT Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde ptt kredi kartı ve ptt kredi kartı nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin