Fibabanka Kredi Hesaplama


Finans sektöründe hizmet veren kuruluşlar arasında yer alan Fibabank, büyüyen sermayesi ve artan müşteri portföyü her geçen gün adından çokça söz ettiren kuruluşlar arasına adını yazdırmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarına kesin çözümler sunmak için özellikle konut, ihtiyaç, taşıt ve diğer ihtiyaçlara yönelik olarak kendi bünyesinden sunmuş olduğu kredi ürünleri ile ön plana çıkmaktadır. Fibabank bünyesinden kredi kullanmak isteyen banka müşterileri ödeme planı, faiz oranları ve aylık geri ödeme miktarı gibi bilgilere ancak banka şubelerinde bulunan bireysel müşteri hizmetleri aracılığı ile öğrenebilmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte Fibabank müşterilerine daha iyi hizmet verebilme adına internet bankacılığı kullandırmaktadır. Bu platform üzerinden banka müşterileri kredi ürünleri ile ilgili geri ödeme bilgilerini artık Fibabank internet platformu üzerinden istedikleri zaman alabilecekler.

fibabanka kredi oranlarıKredi talebinde bulunacak olan banka müşterileri Fibabank kredi hesaplama uygulaması için ilk olarak Fibabank resmi internet sitene girmek gerekmektedir. Siteye girdikten sonra piyasalar sayfasından hesaplama araçlarına ve ardından kredi hesaplama ekranına ulaşmak gerekmektedir. Açılan ekran ile birlikte Fibabank müşterileri kullanmak isteyecekleri kredi türünü ilk olarak seçmeleri gerekmektedir. Daha sonra sırasıyla kredi miktarını yazmaları ve akabinde geri ödeme vadesi girmeleri gerekecektir. Tüm bilgilerin girilmesinden sonra aynı ekranda bulunan “Hesapla” ikonuna tıklamak yeterlidir. Tüm bu işlemlerden sonra Fibabank kredi hesaplama ekranı geri ödeme planı üzerinden kredi miktarı, faiz oranı, ödeme vadesi ve aylık taksit tutarı gibi bilgileri yeni ekrana yansıtmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Albaraka Türk Kredi Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir başlıklı makalemizde Albaraka Türk, albaraka türk kredi öğrenme ve albaraka türk kredi sonucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin