Fibabanka Kredi Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir


Vatandaşlarımız müşterisi olduğu bankalardan özellikle talep ettiği hizmetler arasında ilk sırada her zaman muhatap kabul edilme isteği yatmaktadır. Özellikle herhangi bir bankacılık hizmeti için bulunmuş oldukları talebe karşılık olarak olumlu veya olumsuz bir geri dönüş içerisine girmektedirler. Bu bağlamda ülkemizde çok az bankanın müşteriye anında geri dönüş yaptığını düşündüğümüzde bu tarz isteklere cevap veren bankalarında daha çok tercih edildiğini görmekteyiz. Müşterilerinin bu taleplerine karşılıksız kalamayan bankalar arasında yer alan Fibabanka da özellikle kredi kartı veya kredi ürünlerine yapılan taleplere karşısı anında cevap vermektedir. Fibabanka kredi başvuru sonucunu öğrenmek isteyen banka müşterileri için banka şubeleri ve telefon bankacılığı üzerinden hizmet vermektedir.

fibabanka kredi başvuru sonucu sorgulamaÇeşitli ihtiyaçları için Fibabanka’nın düşük faizli ve uygun ödeme koşullu kredi ürünlerinden herhangi birini talep eden banka müşterileri, başvuru işleminin sonucu hakkında bilgi sahibi olmak istedikleri zaman ilk olarak hızlı ve kolay bir geri dönüş alabilecekleri telefon bankacılığından faydalanabilirler. Buna göre banka müşterileri 444 88 88 numaralı telefonu çevirmek suretiyle kredi başvurusu hakkında bilgi sahibi olabilirler. Sesli kayıt sisteminin yönlendirmesi ile birlikte telefon bankacılığında görevli olan personel ile görüşmek suretiyle sonuç alınabilir. Fibabanka kredi başvuru sonucu hakkında bilgi sahibi olmak için Türkiye genelinde bulunan banka şubeleri aracılığı ile de sorgulama yapılabilir. Buna göre bireysel müşteri hizmetlerinde görevli olan personele T.C. kimlik numarası veya kredi başvuru referans numarası üzerinden sorgulama yapmak suretiyle sonuç alınabilir.

Bir önceki yazımız olan Tekstilbank Kredi Hesaplama Yöntemi başlıklı makalemizde Tekstilbank ve tekstilbank kredi hesaplama aracı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin