Fibabanka kimin, Fibabanka’nın Sahibi Kim


Ülke olarak Türkiye Orta Doğu başta olmak üzere Asya ve Afrika kıtalarına gönderilen sermayenin büyük bir bölümünün geçişinde büyük pay sahibidir. Dünyanın çeşitli ülkelerine geçiş sağlayan sermayenin ülkemizde hizmet veren bankalar üzerinden sağlanmasına bağlı olarak bankacılık faaliyetlerine büyük katkılar sağlama adına ülkemizde sürekli olarak yeni isimler adı altında bankalar işlem yapmaktadır. Bu kuruluşlardan biri olup ilk olarak 2010 Aralık ayında hizmete başlayan Fibabanka’dır. Herkesin merak ettiği konuların başında gelen Fibabanka kime ait sorusuna doğrudan muhatap olarak ülkemiz iş adamlarından Hüsnü Özyeğin’indir. Ülkemizde 62 şube ve 59 banka ATM’si ile hizmet veren Fibabanka özellikle 2012 yılında gerçekleştirmiş olduğu %781’lik büyüme oranı ile herkesin merak ettiği firmalar arasındadır. Bankacılık faaliyetlerini gerçekleştirmesinin yanı sıra bu sektörün içerisinde yer alan birçok kuruluşa da örnek olmaktadır.

fibabanka kime aitFibabanka’nın sahibi kim sorusunun yanıtı olarak Hüsnü Özyeğin olması firmanın bu kadar kısa sürede çabucak büyüyeceğine büyük örnektir. Bireysel ve ticari müşterilerinin ihtiyaçlarına karşılık veren Fibabanka “Turizmciye Destek Bizim İşimiz” sloganı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Banka şubelerinin yanı sıra faaliyetlerine internet ve telefon bankacılığı hizmet kanalları ile sürdürmektedir. Sizlerde her türlü finans ihtiyacınıza karşılık olarak Fibabanka’yı kullanmak isterseniz bu hizmet kanallarını kullanabilirsiniz. Fibabanka kimin sorusu ile başladığımız yazımızda son olarak bankanın telefon bankacılığı olarak hizmet veren 444 88 88 numaralı hat üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bank Asya'nın sahibi kim, kime ait başlıklı makalemizde Bank Asya, bank asya kimin ve banka sahipleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin