Fibabanka Eft Ücretleri ve Saatleri


Finans sektörünün içerisinde yer alan bankalardan biri olan Fibabank müşterilerinin para transferi noktasında kendi banka hesaplarından farklı bir banka hesabına para aktarmak için EFT işlemini kullandırmaktadır. Fibabank’ın belirlemiş olduğu zaman aralığında gerçekleştirilen her bir para transferi için aynı zamanda ücret politikası belirlemiştir. Fibabank EFT ücretleri ve saatleri için aşağıdaki bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Fibabank EFT Saatleri

Fibabank müşterileri bankanın belirlemiş olduğu zaman dilimi içerisinde EFT işlemini kullanmaktadırlar. Buna göre Fibabank resmi tatiller hariç hafta için her gün sabah 09.00 ile akşam 17.00 saatleri arasında bu işlemi gerçekleştirmektedir. Banka müşterileri para transferi için EFT’yi muhatap banka hesabına göndermelerinin ardından en geç 10 dakika içerisinde hesaba aktarılmaktadır. Ancak Fibabank, muhatap banka veya Merkez Bankasının yoğunluğuna bağlı olarak bu süre 30 dakikayı bulan sürelere ulaşabilmektedir.

Fibabanka Eft Ücretleri ve SaatleriFibabank EFT Ücretleri
Müşterilerinin her bir EFT işlemi için gerçekleştirmiş oldukları hizmet kanallarına göre Fibabank kendilerinden ücret talep etmektedir. Buna göre, para transferi için banka şubelerini kullananlar EFT işlemi için en az 15 TL en fazla 300 TL gibi bir ücret talep etmektedirler. Talep edilen ücret politikası en gerçekleştirilen EFT işlemindeki miktar üzerinden %0,3’lük bir komisyon belirlenmektedir.
Fibabank, EFT işlemi için 444 88 88 numaralı telefon bankacılığını kullandıkları zaman 10 TL ile 25 TL arasında bir ücret talep etmektedir. Ücret politikası yine gerçekleştirilen EFT işlemindeki ücret üzerinden %0,1 oranında bir kesinti ile sonuçlanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Türk Ekonomi Bankası Eft Ücretleri ve Saatleri başlıklı makalemizde teb eft saatleri, teb eft ücreti ve Türk Ekonomi Bankası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin