Faizsiz Evlilik Kredisi Veren Bankalar


Evlilik hazırlığı yapmak isteyen çiftlerin maddi sıkıntıdan dolayı bu mutlu olayı gerçekleştirememelerinden dolayı bankalar çiftlerimizin yadımına koşmaktadır. Özellikle ihtiyaç kredisi adı altında düğün veya evlilik kredilerini kullandırmaktadırlar. Ülkemiz genelinde birçok bankanın uygulamaya koyduğu ürünlerden olan bu krediler genellikle belirli faiz ve ödeme koşulları ile çiftlerimizin kullanımına sunulmaktadır. Evlenecek olan çiftlerimiz bankaların sunmuş olduğu bu imkanı kendi hesaplarına göre değerlendirerek düşük faiz ve uygun ödeme koşulu olan bankalardan dilediği gibi kullanabilmektedirler. Evlilik veya düğün kredisi ile ilgili olarak faiz ödemek istemeyen ve aynı zamanda ödeme koşulları uzun süren vadeler ile yapabilmek için devletimizin vermiş olduğu kredi imkanları kullanılabilir. Devlet tarafından verilen bu kredi ile ilgili olarak birkaç bakanlığımız ortak hareket ederek yeni bir uygulama başlatmıştır.

Faizsiz Evlilik Kredisi Veren Bankalar25 yaş altı olan gençlerin evlenebilmeleri için 10.000 TL ve 2 yıl sonra geri ödemeye başlamak şartı ile devletimizin faizsiz kredi imkanını sunmaktadır. Devletimizin nüfus planlamasını düzenlemek ve en az 3 çocuk teşviki ile başlatmış olduğu uygulamalardan sadece biridir. Evlenmek isteyen bay bayan herkesin bu haktan sahip olacağını hatırlatarak alacağınız kredi ile dilediğiniz düğünü yapabilecek ve alınan kredinin ise 2 yıl sonra ödeme işlemleri başlayacaktır. Sizlerde bu fırsatı değerlendirmek isterseniz, hemen başvurunuzu yapmanız ve bankaların vermiş olduğu faizli ürünlerden ziyade devletimizin sunmuş olduğu bu imkanı değerlendirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Denizbank Sms Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde Denizbank ve sms ile kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin