Enpara Cep Şubesinden Kredi Ve Faiz Hesaplama


Son yıllarda finans sektöründe meydana gelen gelişmelere göre birçok banka şubesiz bankacılık anlayışını ortaya koymaya başlamışlardır. Yapılan çalışmalar doğrultusunda birçok banka hem kendi masraflarını kısma hem de her türlü müşteriye ulaşma adına internet üzerinden bankacılık hizmeti vermektedirler. Verilen bu hizmetler arasında en çok dikkati çeken şüphesiz Finansbank’ın Enpara internet bankacılığıdır. Enpara.com hizmet platformu üzerinden verilen hizmete göre birçok bankacılık işlemi ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Para transferleri, hesap açma-kapama ve diğer birçok bankacılık işlemi bu platform üzerinden gerçekleştirilmektedir.

enpara kredi hesaplamaEnpara.com olarak bilinen platform şimdilerde kendi müşterilerine düşük faiz oranlarında ve uygun ödeme koşullarında ihtiyaç kredisi de sunmaktadır. Enpara cep şubesinden kredi ve faiz hesaplaması için yapılması gereken ilk olarak internet platformuna girilmesi gerekmektedir. Buna göre enpara.com sitesine girdikten sonra kredi sayfasında yer alan kredi hesaplama ekranına girilmesi gerekmektedir. Açılan yeni ekranda faiz oranları ile birlikte kredi hesaplama bölümü bulunmaktadır. Ekranda yer alan bilgilere göre ilk olarak çekilmek istenen kredi ihtiyacınız ve taksit sayısı girilmelidir. Ekranın alt bölümünde yer alan “Hesapla” ikonu tıklamak suretiyle çekilecek olan kredi miktarına göre “aylık faiz oranı, aylık maliyet oranı, yıllık maliyet oranı, aylık taksit tutarı ve toplam geri ödenecek miktar” yer almaktadır. Ayrıca enpara.com üzerinden çekilecek kredi ürünlerinde sigorta ve dosya masrafı bulunmamaktadır. Hesabınıza uygun olan krediyi kullanmak için yine aynı platform üzerinde bulunan “başvur” ikonuna girmeniz yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan Türkiye Finans Kredi Hesaplama İşlemi başlıklı makalemizde kredi hesaplama, Türkiye Finans ve türkiye finans kredi hesap makinesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin