BankPozitif Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası


Finans sektöründen hizmet veren kuruluşlar arasında yer alan BankPozitif yenilikçi ve kaliteli bankacılık hizmetini sınırsız hizmet kanalı ile müşterilerine ulaştırmaktadır. Kendi bünyesinde bulunan bankacılık işlemlerini müşterilerine dahi iyi ulaştırma adına birçok hizmet kanalı kullandıran BankPozitif genellikle şubesiz bankacılık olarak atfedilen internet ve telefon bankacılığı kullandırmaktadır. 444 4 365 numaralı BankPozitif müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası ile daha hızlı ve kolay bir uygulama olan bu platformdan birçok bankacılık işlemini gerçekleştirmek mümkündür. Yapılan arama ile birlikte ilk olarak banka müşterilerini sesli kayıt sistemi karşılamaktadır. Bu kayıt telefon bankacılığı aracılığı ile verilen hizmetleri sıralamakta ve istediğiniz bölüme girebilme adına yapmanız gereken tuşlamayı sizlere bildirmektedir.

bankpozitif telefon numarasıBankPozitif müşterileri telefon bankacılığı ile verilen hizmetlerden istediklerini almak için yapmış olduğu tuşlamaların ardından bu hizmet kanalında görevli banka personeli ile birebirde iletişim kurmak suretiyle taleplerini banka görevlisine iletebilir. BankPozitif müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası ile alınacak olan hizmetlerde görevli olan personel banka tarafından görevlendirilmiş olup sadece bankanın belirlemiş olduğu kriterler çerçevesinde sizlere hizmet vermektedir. Bununla birlikte ayrıca banka görevlisi ile yapılan tüm görüşmeler kayıt altına alınmaktadır. Bu kayıt hem sizin güvenliğiniz için hem de bankanın kendi güvenliği için yapılmaktadır. Telefon bankacılığını Türkiye’nin neresinde olursanız olun ister sabit telefondan isterseniz de cep telefonundan dilediğiniz gibi ulaşabilir ve talep ettiğiniz bankacılık işlemlerini alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Albaraka Türk Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası başlıklı makalemizde Albaraka Türk, albaraka türk müşteri hizmetleri ve albaraka türk telefon hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

One Response “BankPozitif Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası”

  1. hüseyin
    18 Ocak 2016, 20:06

    kart basvurusu yapmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin