BankPozitif Kredi Kartı Borç Yapılandırma


İlk kurulduğunda klasik bankacılık anlayışı ile hizmetlerine başlayan ilerleyen süre zarfında ve gelişen teknolojiye bağlı olarak sistemi ile anlayışını değiştiren BankPozitif şimdilerde yeni bankacılık anlayışının sembolleri arasında yer almaktadır. Hizmete başladığında 13 adet şube bulunan bankanın şimdilerde hizmetlerini internet ve telefon bankacılığı üzerinden sürdürmektedir. Şubesiz olarak sunduğu bankacılık anlayışını tamamen müşterilerinin kolay, pratik ve hızlı hizmetten yararlanabilmesi için kullandırmaktadır. Özellikle kredi ürünleri ile ön plana çıkan BankPozitif müşterilerinin her türlü ihtiyaca yönelik olarak çeşitli faiz ve ödeme vadeleri bulunan ürünlerini internet üzerinden sunmaktadır.

Bankacılık anlayışı ile ilgili olarak birçok hizmeti müşterilerinin kullanımına sunmuş olsa henüz banka olarak kendisinin sahip olduğu bir kredi kartı bulunmamaktadır. Müşterilerine böyle bir ürünü sunamamış olmasına karşılık BankPozitif kredi kartı borç yapılandırması adı altında müşterilerinin taleplerine karşılık verebilmektedir. Her türlü ihtiyaca yönelik olarak sunulan bu kredi ürünleri araç, konut, ihtiyaç vb. isimler adı altında verilmektedir. Borç yapılandırması ile ilgili olarak farklı bankalardan kredi kartı sahibi olup düzensiz kullanıma bağlı olarak borç batağında bulunanlara yapılandırma yapmaktadır.

BankPozitif kredi kartı borç yapılandırma adı altında henüz bir kredi ürünü bulunmamış olsa da ihtiyaç kredilerini geniş bir yelpazede tutmaktadır. BankPozitif, ihtiyaç kredileri ile ilgili olarak özellikle 36 aya varan vadeler ve 50.000 TL’ye varan limitlerde kredi ürünü ortaya koymaktadır. Her türlü ihtiyaç sahibinin birkaç dakika içerisinde sahip olabilecek şekilde ayarlanan ihtiyaç kredileri için banka müşterileri ilk olarak internet üzerinden bulunan “Hemen Başvur” ekranına girmeleri gerekmektedir. Açılan ekranda kredi miktarı, ödeme vadesi, kimlik ve iletişim bilgileri girilmelidir.

bankpozitif kredi kartı borç taksitlendirmeEkranın en altında yer alan doğrulama kodunu girdikten sonra kredi başvurusu gerçekleştirilmiş olur. BankPozitif kredi kartı borç yapılandırma için ihtiyaç kredisine başvurulduğunda ödeme planı ile birlikte paranın yatırılacağı hesap belirlenir. Bu işlemlerden sonra BankPozitif yetkilisi talep eden müşteri ile irtibata geçip gerekli imzaların yapılması için adrese kadar gelip işlemleri tamamlar. Bu işlemlerin ardından kredi hesaba otomatik olarak yatırılır ve banka müşterisi var olan tüm kredi kartı borçlarını yatırır.

Bir önceki yazımız olan Finansbank Kredi Kartı Borç Yapılandırma başlıklı makalemizde Finansbank ve kredi kartı borcu yapılandırma hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin