BankPozitif Kredi Hesaplama Nasıl Yapılır


Ülkemizde bankacılık alanında henüz yeni soluklardan biri olan BankPozitif fazla bir geçmişe sahip olmasa da bu alanda vermiş olduğu hizmetler ile ön plana çıkmaktadır. Özellikle bankacılık alanına getirmiş olduğu yenilikler ile birlikte müşteri potansiyelini sürekli arttıran ve aynı zamanda güçlü bir sermaye yolunda ilerlemesi ile tanınmaktadır. Ortaya koymuş olduğu hizmetleri nazarıyla son derece kaliteli ve sorunsuz bir hizmet sunan BankPozitif, bünyesinde bulunan kredi ürünleri ile müşteri toplamaktadır. Düşük faiz ve uygun ödeme koşulları sayesinde son derece kusursuz bir hizmet anlayışını ortaya koyan banka, müşterilerinin kredi taleplerinde en çok istemiş olduğu ödeme planı veya BankPozitif kredi hesaplama işleminden faydalanmak istemektedirler.

bankpozitif kredi hesaplama tablosuBankPozitif kendisinden bu şekilde bir talebi olan müşterilerine karşılıksız kalamayarak bünyesinde bulunan hizmet kanallarından biri olan internet sitesi üzerinden kredi hesaplama işlemlerini gerçekleştirmektedir. Banka müşterilerinin bundan böyle şubelere veya farklı hizmet platformlarına muhtaç kalmadan anında birkaç saniye içerisinde talep edeceği kredi hizmetine karşılık olarak gelen geri ödeme miktarı, aylık taksit tutarı ve kredi faizini öğrenebilmektedirler. Buna göre banka müşterisi BankPozitif kredi hesaplama işlemi için ilk olarak resmi internet platformu üzerine girmesi gerekmektedir. Burada bulunan bireysel sayfasındaki kredi hesaplama ekranıdır. Açılan ekranda müşteriden “Kredi Tipi, Kredi Miktarı ve Kredi Vadesi” bilgilerini girdikten sonra “Hesapla” ikonuna tıklamaları yeterlidir. Yapılan işlemden sonra yeni açılan ekranda girilen bilgilere göre kredi faiz miktarı, aylık taksit tutarı ve toplam geri ödeme miktarı müşteriye yansıtılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Tekstilbank İban Sorgulama başlıklı makalemizde iban sorgulama, Tekstilbank ve tekstilbank iban hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin