BankPozitif Kimin, BankPozitif’in Sahibi Kim


Ülkemizde bankacılık alanında faaliyet gösteren kuruluşların büyük bir bölümü özel teşebbüs destekli olarak kurulan bankalardır. Sermaye bakımında tamamı özel kuruluşlar tarafından karşılanan bu bankalar devlet bankalarına nazaran daha fazla müşteriye sahip ve aynı zamanda kampanyalar noktasında daha avantajlı fırsatları banka müşterilerine sunmaktadır. Bu cihetle ülkemizde hizmet veren finansal kuruluşlar arasında yer alan BankPozitif bunlardan sadece biridir. İlk olarak 2002 yılında kurulmuş olup “Kredi almanın en kolay yolu ve yeni nesil bankacılık” sloganları ile hizmetlerine hala devam etmektedir. BankPozitif kimin sorusuna yanıt arandığında C Faktoring A.Ş. olarak bilinen kuruma aittir. Birçok açıdan diğer bankalara benzemeyen hizmetleri bulunan BankPozitif, ilk olarak şube bankacılığı üzerinden hizmetlere başlamış olup 2011 yılında almış olduğu karar ile birlikte tüm şubelerini kapatmak suretiyle internet, mobil ve telefon bankacılığı üzerinden hizmet vermeye başlamıştır. BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş. tam adıyla bilinen BankPozitif, bankacılık sektörünün adeta yeni yüzü haline gelmiştir.

BankPozitif’in sahibi kim diye merak edenler için C Faktoring A.Ş. sahibi ile aynı olup özellikle bankacılık alanında şubesiz bankacılığın ne olduğu konusunda gerekli hizmetleri siz değerli kurumsal ve bireysel müşterilerine sunmaktadır. Bünyesinde sadece 1 adet şube ve 1 adet banka ATM’si bulunduran ve yaklaşık 150 personel sayısı ile siz değerli müşterilerine gerekli desteği sağlamaktadır. Yeni nesil bankacılık anlayışını en çok sunduğu platform olarak www.bankpozitif.com.tr ekranıdır. Burada bulunan tüm uygulamalar sayesinde bankanın vermiş olduğu hizmetlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

bankpozitif kime aittirBankPozitif kimin sorusundan ziyade bankanın sunmuş olduğu bankacılık işlemlerine bakmak daha uygun olacaktır. Kredi ve kredi kartı ürünleri başta olmak üzere daha birçok hizmeti dilediğiniz zaman internet platformu ve telefon bankacılığı üzerinden dilediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece günün her saati açık olan internet şubesine uğramanızdır. Çeşitli alanlarda başarıları olan BankPozitif bundan sonra diğer bankalar örnek olması ile birlikte bankacılık sektörünün artık şubesiz bir şekilde devam ettirilmesine imkân sağlayacaktır. Sizlerde her türlü talebinize karşılık olarak almak istediğiniz bankacılık hizmetini BankPozitif internet platformu üzerinden yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Denizbank'ın Sahibi Kim, Denizbank Kimin başlıklı makalemizde Denizbank hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin