Anında Kredi Veren Bankalar


Her geçen gün kullanımı hızla artarak devam eden banka kredileri ile ilgili olarak yenilerinin ortaya çıktığını görmekteyiz. Özellikle acil ihtiyaç kredilerinin kullandırılması bankalar tarafından hızla arttığını görmekteyiz. Bu bağlamda dikkat edilmesi gereken en önemli hususların başında da anında kredi veren bankalar gelmektedir. Hızlı ve kolay kredi olarak da bilinen bu ürünler hemen hemen birçok banka tarafından kullandırılmaktadır. Anında kredi olarak bilinen ürünler genellikle internet ve telefon bankacılığı ve SMS yoluyla yapılan başvurulardır. Ülkemizde bankacılık alanında anında kredi veren bankalara bakıldığında; ilk sırada Garanti Bankası bulunmakta olup 5 dakikada kredi başvurusu sloganı ile bu hizmeti sizlere sunmaktadır. Garanti Bankası SMS, Alo Garanti ve Paramatik olarak bilinen ATM’leri üzerinden anında kredi başvurularını kabul etmektedir. Anında kredi veren bir diğer banka da Finansbank’tır.

anında kredi veren bankaİhtiyaç kredisi kullandıran Finansbank SMS yoluyla yapılan başvurulara anında cevap vermektedir. Pratik kredi sloganıyla yola çıkan bir diğer bankamız ise TEB’dir. Türkiye Ekonomi Bankası, pratik ihtiyaç kredisinin başvurusunu hem SMS hem de internet bankacılığı üzerinden kabul etmektedir. Yapı Krediden anında kredi sloganı ile bu imkânı sunan Yapı ve Kredi Bankası, bu hizmeti genellikle şubeleri üzerinden kabul etmektedir. Anında kredi veren bankalar arasında son sırada yer alanı ise İNG Bank’tır. İNG Bank müşterilerinin ihtiyaçlarına karşılık olarak sunmuş olduğu bu ürünü hızlı başvur sistemi ile internet bankacılığı üzerinden sunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan İhtiyaç Kredisi Ne Kadar Zamanda Sonuçlanır başlıklı makalemizde ihtiyaç kredisi ve ihtiyaç kredisi ne zaman çıkar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin