Akbank Sms İle Kredi Başvurusu


Çeşitli ihtiyaçları gereği olarak nakitte ihtiyacı olan vatandaşlarımız bu gereksinimlerini bankalar üzerinden karşılamaktadırlar. Bankalar, müşterilerinin talep etmeleri durumunda kendi bünyesinde bulunan düşük faizli ve uygun ödeme koşullu birçok kredi ürününü kullandırmaktadırlar. Kredi talebinde bulunmak isteyen vatandaşlarımız artık birçok bankanın kendi bünyesine almış olduğu bilgi teknolojileri ürünleri ile gerçekleştirebilirler. Bu bağlamda yeni nesil teknolojik ürünleri kullanan bankalardan biri olarak Akbank kredi talebinde bulunmak isteyen müşterilerine SMS yoluyla kredi talebinde bulunabilmelerini sağlar. Akbank kredi talebinde bulunmak isteyen müşterilerini banka şubeleri ve diğer hizmet kanalları ile yormak yerine cep telefonu üzerinden Akbank SMS ile kredi başvurusunda bulunabilmelerini sağlar. Hızlı ve pratik bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilmenin en kolay yolu bu hizmet kanalıdır.

Akbank müşterileri kendi ihtiyaçları için kredi ürünlerini kullanma adına başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Kullanılabilecek en hızlı yol da cep telefonu üzerinden SMS gönderilmesidir. Akbank müşterileri kredi talebi için cep telefonlarının mesaj yerine “KREDİ boşluk T.C. kimlik numarasını” yazdıktan sonra 4425 yönüne kısa mesaj atmaları yeterlidir. Gönderilecek mesaj ile birlikte Akbank SMS ile kredi başvurusunda bulunulmuş olup mesajın iletilmesi ile birlikte banka tarafından talep değerlendirmeye alınır. Yapılan değerlendirme neticesinde Akbank, mesaja olumlu veya olumsuz cevap verebilmektedir. Olumsuz cevap verilmesi durumunda talepte bulunan banka müşterisi en az 30 gün sonra yine aynı hizmet kanalı üzerinden kredi talebinde bulunabilir.

akbank mesajla krediAkbank SMS ile kredi başvurusunun olumlu sonuçlanması neticesinde banka müşterisi bulunduğu şehir veya ilçe merkezindeki Akbank şubesine gitmesi gerekmektedir. Almış olduğu mesajı banka içerisinde görevli olan bireysel müşteri hizmetleri yetkilisine göstermesi yeterlidir. Banka görevli kredi kullanmak isteyen banka müşterisinden nüfus cüzdanı, maaş bordrosu ve adına düzenlenmiş olan bir adet fatura veya ikametgâh adresini gösteren evrakı isteyecektir. Tüm evrakların hazırlanması ile birlikte şimdilerde 36 aya varan vadeler ile 20.000 TL değerindeki kredi ürününü kullanabilirsiniz. Çeşitli ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz bu ürüne kavuşmak kolay ve pratik bir şekilde yapılabilmektedir. Sizlerde bu imkândan faydalanmak suretiyle her zaman Akbank SMS yoluyla kredi talebinde bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan ING Bank Sms İle Kredi Başvurusu başlıklı makalemizde İng bank ve sms ile kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin