Akbank Neo Borç ve Limit Sorgulama


Türkiye de bankacılık alanında hizmet vermekte olup yıllardır kendisinden beklenen hizmeti en iyi şekilde veren ve aynı zamanda sektörün içerisinde yer alan birçok kuruluşa bankacılık alanında yenilik kazandıran Akbank, müşteri memnuniyeti adına hizmetlerine hiç durmadan hız vermektedir. Bünyesinde bulunan birçok bankacılık hizmetini kendi müşterilerine sunan Akbank, yeni hizmetlerinden biri olan Neo Kart uygulaması ile de büyük ilgi görmektedir. Bu kart sayesinde birçok Akbank müşterisi Axess üye iş yerlerinden yapacakları alışverişler sayesinde chip-para kazanabilmekte olup zamanla biriken bu paraları diledikleri yine üye iş yerlerinde harcayabilirler. Kredi kartı gibi çalışan Neo Kartınızdaki limit belirleme işlemini siz yapabilir ister yurt dışı ister yurt içi alışverişlerinizde bu limiti kullanabilirsiniz.

Peki, Akbank müşterileri Akbank Neo borç ve limit sorgulama işlemlerini nasıl gerçekleştirmektedirler?

akbank neo kart bakiye öğrenmeBanka müşterileri Akbank internet bankacılığını kullanma durumlarında diledikleri zaman Neo Kart borç sorgulama işlemini yapabilirler. Bu platformun dışında diledikleri zaman Türkiye genelinde bulunan Akbank ATM’leri üzerinden yine borç ve limit sorgulama işlemlerini haftanı 7 günü 24 saat boyunca gerçekleştirebilirler. Her ne kadar banka ATM’leri anlık işlemleri biraz geç işlemiş olsalar da alışveriş gününden sonra yapacakları sorgulama işlemlerinde kesin sonuç alabilirler. Akbank Neo borç ve limit sorgulama işlemi için kullanılabilecek son platform ise Akbank telefon bankacılığıdır. Telefon bankacılığı için ilk olarak 444 25 25 veya 0850 222 25 25 numaralı telefonlardan herhangi birini çevirmek suretiyle sesli kayıt sisteminin Neo Kart bölümüne yönlendirmesi ile sorgulama işlemi gerçekleştirilebilir.

Bir önceki yazımız olan Miles&Smiles Borç ve Limit Sorgulama başlıklı makalemizde miles and smiles ve miles and smiles borç sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin