Akbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır


Ülkemiz genelinde hizmet veren ve özel bankalar arasında güçlü sermayesi ile bilinen Akbank, müşterilerine düşük faiz oranları ve uygun ödeme koşulları ile sizlere kredi imkanı sunmaktadır. Talep edeceğiniz kredi türüne ve miktarına göre değişen farklı kredi başvuruları ile Akbank yeni stratejiler geliştirmektedir. Örneğin, birçok bankada bulunmayan kredi başvuru platformunu oluşturmaktadır. Ayrıca gelişen teknolojik ürünlerin insanlara sunduğu imkanlardan da yararlanan banka, müşterilerine internet sitesi üzerinde de başvuru yapabilme imkanlarını sağlamaktadır.

Akbank Kredi BaşvurusuAkbank bünyesinden kredi kullanmak isteyenlerin en kolay ulaşacağı başvuru yöntemlerinden biri olan internet üzerinden kredi başvurusunda sizlerden istenen kimlik bilgileri, akabinde kredi türü, kredi miktarı ve aylık gelirinizi bildiren miktarı yazdıktan sonra başvuruyu kolaylıkla yapabilmektesiniz. Krediniz banka tarafından değerlendirilerek telefon veya mesaj yolu ile size olumlu veya olumsuz bilgiyi ulaştıracaklardır.

Kredi başvuru yöntemi ile ilgili olarak herhangi bir bankada bulunmayan yeni bir uygulamayı Akbank, müşterilerine sunmaktadır. Bu yeni uygulama ile Akbank bünyesinden kredi talep eden kişinin ne kadar meblağ kullanabileceğini belirtmektedir. Bunun için Akbank internet sitesi üzerinde bulunan hızlı ihtiyaç kredisi başvurusu ile ilgili olan bölüme girildikten sonra sizden sadece TC kimlik numarasını, cep telefonu numarasını ve ekranda bulunan işlem kodunu girmenizi isteyecektir. Tüm bilgileri girdikten sonra cep telefonunuza onay kodu gelecektir. Bu onay kodunu ekrandaki kutucuğa girdikten sonra kredinin sonucunu mesaj yolu ile öğrenebileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredi Ödeme Planı Çıkartırken Dikkat Edilecekler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler:

One Response “Akbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır”

  1. AYNUR BALIKTUTAN
    25 Haziran 2015, 14:38

    yapmış olduğunuz kampanyaları çokbeğeniyorum.Kolay kredi başvurusu yaptım sonuç alabilirmiyim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdiradmin